Vietnes WEB-Studio.lv lietošanas noteikumi

Laipni lūdzam mūsu vietnē. Ja turpināsit pārlūkot un izmantot šo vietni, jūs piekrītat ievērot šādus lietošanas noteikumus, kas kopā ar mūsu sīkfailu politiku regulē WEB-Studio.lv attiecības ar Jums saistībā ar šo vietni un tajā publicēto informāciju un attēliem.

Ja nepiekrītat kādai šo noteikumu un nosacījumu daļai, lūdzu, neizmantojiet vietni WEB-Studio.lv.

Uz šīs vietnes lietošanu attiecas šādi lietošanas noteikumi:

  • Vietnes satura kopēšana un pārpublicēšana ir aizliegta.
  • Šīs vietnes lapu saturs ir paredzēts tikai vispārīgai informācijai un lietošanai. Tas var tikt mainīts bez iepriekšēja brīdinājuma.
  • Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzraudzītu pārlūkošanas preferences. Lūdzu, izlasiet Privātuma politikas atsauci par sīkdatņu izmantošanu, lai iegūtu vairāk informācijas.
  • Jebkuras šajā vietnē pieejamās informācijas vai materiālu izmantošana ir Jūsu pašu izvēle, par ko mēs neesam atbildīgi. Jūs pats esat atbildīgs par visas šajā vietnē pieejamās informācijas un pakalpojumu izmantošanu atbilstoši Jūsu vajadzībām.
  • Ne mēs, ne trešās personas nesniedz nekādu garantiju par šajā vietnē minētās vai piedāvātās faktiskās vai vēsturiskās informācijas pareizību. Jūs atzīstat, ka šāda informācija var saturēt neprecizitātes vai kļūdas, un mēs skaidri izslēdzam atbildību par šādām neprecizitātēm vai kļūdām pilnā apjomā.
  • Šajā vietnē var tikt ievietotas arī saites uz citām vietnēm. Šīs saites tiek ievietotas Jūsu ērtībai, lai sniegtu papildu informāciju. Tas nenozīmē, ka mēs jelkādā veidā apstiprinām vietni (-es) un mēs neesam atbildīgi par saistītās (-o) vietnes (-ņu) saturu.
lvLV